Обирай захист – роби щеплення! – Сергій та Ольга Макарови

Сьогоднішні учасники  соціального проекту “Медики-лідери думок підтрімують Український тиждень імунізації” – популярні лікарі, медичні блогери та популяризатори доказової медицини –  Сергій та Ольга Макарови. Сергій – лікар загальної практики, співавтор підручника “Клінічне обстеження дитини”; Ольга – педіатр, кандидат медичних наук. Просвітницька спільнота, створена подружжям Макарових у мережі Facebook, наразі є одним з найвпливовіших та найпопулярніших українських Інтернет-ресурсів, присвячених доказовій медицині. Наш кореспондент поставив лікарям найпоширеніші питання про  вакцинацію, що турбують усіх матусь и татусів. Читати далі


Вакцинація – це надія на майбутнє – лікар Анатолій Власенко

Сьогоднішній учасник нашого соціального проекту «Медики-лідери думок підтримують Український Тиждень Імунізації» – популярний ЛОР-лікар, прийомів якого завжди нетерпляче чекають пацієнти з різних куточків України, медичний блогер та популяризатор доказової медицини Анатолій Власенко. Читати далі


Вакцинація = цивілізованість – педіатр Лідія Бабич

Сьогоднішня учасниця нашого соціального проекту «Медики-лідери думок підтримують Український Тиждень Імунізації» – Лідія Бабич, неонатолог, педіатр, консультант з питань грудного вигодовування, керівник медичного напрямку клініки “Особливі”, ведуча вебінарів і курсів для вагітних, популярний дитячий лікар на просторах Facebook. Чи справді лікарі не вакцинують своїх дітей і чому пересічні українці бояться щеплень? Про це ми запитали у лікаря особисто.

Читати далі


Програма комплексної підтримки лікарів первинної ланки

У квітні в Україні розпочалася національна кампанія з вибору лікаря в рамках медичної реформи. Громадська організація «Батьки за вакцинацію» доклала багато зусиль до втілення медичної реформи, щоб система охорони здоров’я в Україні запрацювала в інтересах людей – пацієнтів та лікарів.

Тепер українці обирають свого терапевта, педіатра чи сімейного лікаря, підписуючи з ним декларацію, незалежно від місця реєстрації чи проживання.

За час існування команда ГО «Батьки за вакцинацію» налагодила співпрацю з сотнями лікарів з усієї України. Ми вдячні та безмежно пишаємося кожним з наших активістів та тисячами лікарів, які кожного дня сумлінно виконують свою роботу, присвячуючи справі захисту здоров’я українців не лише свій робочий, а й власний час та ресурси. Ми всіляко підтримуємо та допомагаємо лікарям, які стають Агентами змін, прагнуть навчатися та вдосконалюватися.

Ми хочемо, щоб про вас дізналося якомога більше пацієнтів та обрали саме вас своїм лікарем. Тому запрошуємо лікарів первинної ланки долучатися до «Програми комплексної підтримки лікарів первинної ланки».

Довідково: сімейний лікар може обслуговувати 1 800 пацієнтів, терапевт – 2 000, педіатр – 900. Ця цифра може бути дещо більшою для лікарів, які працюються у селах.

ГО «Батьки за вакцинацію» об’єднує в онлайн режимі найбільшу аудиторію батьків, яких хвилюють питання здоров’я. Наш сайт щомісячно відвідують десятки тисяч людей. Ми допоможемо вашим пацієнтам знайти вас – свого лікаря!

Окрім того, наша організація у співпраці з ГО «Платформа здоров’я» та Порталом для пацієнтів EuroMD проводить тренінги для лікарів, планує проводити вебінари та долучатися до грантових програм на участь у міжнародних заходах для лікарів.

Допоможіть вашим пацієнтам знайти вас – заповнюйте форму нижче.


Своїх дітей я вакциную, бо я їх люблю – Федір Лапій

Сьогоднішній учасник нашого соціального проекту «Медики-лідери думок підтримують Український Тиждень Імунізації» – провідний імунолог, кандидат медичних наук, доцент кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, експерт МОЗ з напрямку «Інфекційні захворювання», член правління ГО «Батьки за вакцинацію» Федір Іванович Лапій. Читати далі